Ära pelga küsida, saada meile kiri ning leiame koos lahenduse!

  Tutvustus

  Leanest on 2016. aastal loodud Eesti IT-ettevõte, mille asutajateks on pikaajalise arendus- ja IT valdkonna kogemusega meeskonna liikmed.

  Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on tarkvaraarendus - meie loodud tarkvaralahenduste ja innovaatiliste tehnoloogiate abil pakume oma klientidele võimalust viia oma äritegevus uuele tasemele - tõsta protsesside efektiivsust ning automatiseeritust.

  Leanest tegevusvaldkonda saab jagada kolme suuremasse kategooriasse: tootmise optimeerimislahendused (IME 5.0, MES), tööjõu planeerimislahendused (Stafflogic, Staffic) ning AI-põhised automatiseeritud kvaliteedikontrollilahendused tootmises (puidutööstus, jm)

  20 percentages

  Ära pelga küsida, saada meile kiri ning leiame koos lahenduse!

   Meie kliendid tegutsevad väga erinevates sektorites nagu tööstus, tootmine, jaemüük, pangandus, turvateenused jpm. Loe täpsemalt meie poolt pakutavatest lahendustest toodete alt. Meie ca 20-liikmelise meeskonnal on tugev .net arenduskompetents ja keskmine arendusega seotud töökogemus on 15 aastat.

   Samuti oleme spetsialiseerunud pildi töötlemise algoritmidele (image recognition) ja masinõppele (machine learning).

   Rakendame AI-tehnoloogiat valdkondades, kus tavatehnoloogia jääb hätta. Kõike, mida teeme, teeme pühendunult ja väärtust loovalt.

   Meie kontorid asuvad Tallinnas ja Tartus, kuid meie tiimis on liikmeid mujaltki Eestist ja ka väljaspoolt Eestit. Meie Tallinna kontor asub Ülemiste ärilinnakus – innovatsiooni ja kaasaegseima töökeskkonna tuiksoonel. Me väärtustame oma töötajaid ja nende heaolu, seega toetame ka kaugtöövorme, mis võimaldavad luua tasakaalu töö- ja pereelu vahel.

   Saame tuttavaks - meie inimesed

   Alo

   Leanestis olen töötanud üle kolme ja poole aasta. Alustasin tarkvaraarendajana ja hetkel olen Stafflogicu toote arenduste juht. Töö juures meeldib eelkõige vabadus, vastutus ja võimalus ettevõtte arengusse kaasa rääkida. Kuna mulle loomult meeldib palju suhelda, siis saan enda suhtlemisvajadust ära kasutada leidmaks kas uusi kliente või koostööpartnereid. Leanestis meeldib enim meeskond, kellega igapäevaselt kokku puutun.

   Alo

   Leanestis olen töötanud üle kolme ja poole aasta. Alustasin tarkvaraarendajana ja hetkel olen Stafflogicu toote arenduste juht. Töö juures meeldib eelkõige vabadus, vastutus ja võimalus ettevõtte arengusse kaasa rääkida. Kuna mulle loomult meeldib palju suhelda, siis saan enda suhtlemisvajadust ära kasutada leidmaks kas uusi kliente või koostööpartnereid. Leanestis meeldib enim meeskond, kellega igapäevaselt kokku puutun.

   Ats

   Leanest’is tegelen seadmete arendusega – sealhulgas seadmete projekteerimise, valmistamise ning paigalduse juhtimisega. Ameti juures meeldib, et saan rakendada varasemat masinaehitusinseneri kogemust mehaanikas ja lisaks pakuvad mitmed projektid väljakutseid automaatika valdkonnas. Leanestis töötamises hindan eelkõige usaldavat, aga ka toetavat meeskonda. Ettevõttes on võimalus näha, kuidas masinõpet kasutavad seadmed integreeritakse erinevatesse tootmisettevõtete kvaliteedioperatsioonidesse ning sageli teeb rätsepatööna […]

   Ats

   Leanest’is tegelen seadmete arendusega – sealhulgas seadmete projekteerimise, valmistamise ning paigalduse juhtimisega. Ameti juures meeldib, et saan rakendada varasemat masinaehitusinseneri kogemust mehaanikas ja lisaks pakuvad mitmed projektid väljakutseid automaatika valdkonnas.

   Leanestis töötamises hindan eelkõige usaldavat, aga ka toetavat meeskonda. Ettevõttes on võimalus näha, kuidas masinõpet kasutavad seadmed integreeritakse erinevatesse tootmisettevõtete kvaliteedioperatsioonidesse ning sageli teeb rätsepatööna Eestis valminud seade silmad ette maailmas tuntud kvaliteediseadmetele.

   Geete

   Mis mind Leanest’i ja StaffLogicu juures köidab on see, et oma toodet ei tee me mitte endale, vaid oma klientidele. See on andnud võimaluse teha tihedat koostööd enam kui 20 ettevõttega väljaspool IT-sektorit ning saada tunnetuse nende ettevõtete kultuurist, ärist ja vastava sektori nüanssidest. IT pole olnud asi iseenesest, vaid võimalus teha koostööd ja anda […]

   Geete

   Mis mind Leanest’i ja StaffLogicu juures köidab on see, et oma toodet ei tee me mitte endale, vaid oma klientidele. See on andnud võimaluse teha tihedat koostööd enam kui 20 ettevõttega väljaspool IT-sektorit ning saada tunnetuse nende ettevõtete kultuurist, ärist ja vastava sektori nüanssidest.

   IT pole olnud asi iseenesest, vaid võimalus teha koostööd ja anda enda panus väga erinevatesse sektoritesse ja see on olnud põnev ning vaheldusrikas. Ilma iga-aastaselt tööandjat vahetamata olen ma saanud kogemuse, kuidas oleks töötada erinevates Eesti ettevõtetes alates kaubandusest, lõpetades tootmise ja turvateenustega ning vahelepõigetega Lätti ja Leetu. Ära ei saa ka unustada koostööd, mis toimub IT sektori teiste ettevõtetega integratsioonide loomisel. Ka hariduslikus mõttes on IT suurepärane platvorm, mis avab sulle teed erinevatesse valdkondadesse. Ammu ei ole IT enam mingi eraldiseisev müstiline serveriruum paari patsiga poisiga, vaid ettevõtete põhiprotsesse toetav tuumikfunktsioon, milles edukalt toimetamiseks pead sa analüütiku/tootejuhi tasemel väga hästi mõistma kliendi äri ning see on põnev.
   StaffLogicu kliendid on need, kes hoiavad mul jätkuvalt sära silmis ja tahet igal hommikul tööle tõtata, et uue päeva väljakutsed vastu võtta ja neid jagub. Iga päev pakub mulle küllaldaselt suhtlusvõimalusi kui ka süvenemist andmebaasi sügavustesse, et Sherlock Holmes’i kombel ülesse leida nõel heinakuhjast.
   Boonusena klientide poolt pakutud vaheldusrikkusele toetab mu tööd suurepärane meeskond ning agiilne ettevõte. Meil on väga vähe sisemist bürokraatiat ning suur tulemustele orienteeritus, mis on minu vibe.

   Marko

   Leanestis saame IT-spetsialistidena pakkuda ja luua lahendusi oma klientidele, mis annaks nende äritegevusele uue kvaliteedi – aitame IT abil optimeerida tootmisprotsesse, automatiseerida AI-põhiste lahenduste abil senist rutiinset käsitööd ning lihtsustame tööjõu planeerimisega seotud tegevusi. Minu jaoks on oluline, et saame ise olla innovatsiooni loojad ja eestvedajad. Seejuures saame panustada nii oma klientide kui ka töötajate […]

   Marko

   Leanestis saame IT-spetsialistidena pakkuda ja luua lahendusi oma klientidele, mis annaks nende äritegevusele uue kvaliteedi – aitame IT abil optimeerida tootmisprotsesse, automatiseerida AI-põhiste lahenduste abil senist rutiinset käsitööd ning lihtsustame tööjõu planeerimisega seotud tegevusi. Minu jaoks on oluline, et saame ise olla innovatsiooni loojad ja eestvedajad.

   Seejuures saame panustada nii oma klientide kui ka töötajate arengusse. Leanestis peame oluliseks, et meie töötajad saaksid end teostada neile parimal viisil, et oleks võimalik saavutada tasakaal töö ja eraelu vahel. Meil ei ole bürokraatiat ega keerulist struktuuri – töötame tiimides, kus iga liige on hinnatud ja vajalik.

   Andrei

   Leanestis töötan Stafflogic’u tiimis vanem-arendaja juba ettevõtte loomisest. Pean oma töös oluliseks keeruliste ülesannete efektiivset ja ratsionaalset lahendamist koostöös kvalifitseeritud ja mõnusa meeskonnaga. Leanestis hindan andekaid ja pühendunud inimesi ning kaasaegset töökeskkonda ja paindlikku töökorraldust.

   Andrei

   Leanestis töötan Stafflogic’u tiimis vanem-arendaja juba ettevõtte loomisest. Pean oma töös oluliseks keeruliste ülesannete efektiivset ja ratsionaalset lahendamist koostöös kvalifitseeritud ja mõnusa meeskonnaga. Leanestis hindan andekaid ja pühendunud inimesi ning kaasaegset töökeskkonda ja paindlikku töökorraldust.

   Mart

   Olen Leanestis ettevõtte loomisest saadik ja kogu selle aja tegelenud tootmise optimeerimislahendustega (IME/MES). Minu roll on enamasti tarkvara arenduses, suure pildi ehk arhitektuuri loomises, kuid järjest enam osalen ka analüüsis.  Mulle meeldib suhelda otse paljude erinevate kliendipoolsete inimestega, vahetu kontakt on õigete otsuste langetamise juures asendamatu. Keeruline on tarkvaralisi otsuseid vastu võtta ilma, et suhtleks […]

   Mart

   Olen Leanestis ettevõtte loomisest saadik ja kogu selle aja tegelenud tootmise optimeerimislahendustega (IME/MES). Minu roll on enamasti tarkvara arenduses, suure pildi ehk arhitektuuri loomises, kuid järjest enam osalen ka analüüsis.  Mulle meeldib suhelda otse paljude erinevate kliendipoolsete inimestega, vahetu kontakt on õigete otsuste langetamise juures asendamatu.
   Keeruline on tarkvaralisi otsuseid vastu võtta ilma, et suhtleks otse lõppkasutajatega -tihti võib olla selleks lõppkasutajaks töötaja koos mõne tootmismasinaga – tarkvaraliselt nende koostöö võimaldamine on suurepärane töö tulemuse hindamise kriteerium. Kõik tarkvaralised probleemid saavad alguse käega katsutavatest muredest. Me ei tegele taas ühe järgmise andmekogumi paika ajamisega, vaid lahendame reaalseid probleeme.  Kõige enam hindan ma enda-asja tegemise tunnet. Ma teen kõik otsused lähtudes sellest, et kui täna miskit teha nö üle-nurga, siis üks hetk tuleb see tagasi minu juurde ning siis on selle õigeks tegemine palju keerulisem. Leanestis hindan ülesannete vaheldust, kompetentsed kaastöötajaid, vähest bürokraatiat.