Ära pelga küsida, saada meile kiri ning leiame koos lahenduse!

  Leanest OÜ

  Tallinn
  Valukoja 8/1
  11415

  Tartu
  Narva mnt 3
  51003

  Tule meile külla või saada kiri info@leanest.ee või kontaktivormi kaudu.

  20 percentages

  Võta meiega ühendust

  Geete Haljas

  Tootejuht / Product Manager
  Stafflogic, Staffic

  +372 51 67630

  Mis mind Leanest’i ja StaffLogicu juures köidab on see, et oma toodet ei tee me mitte endale, vaid oma klientidele. See on andud võimaluse teha tihedat koostööd enam kui 20 ettevõttega väljaspool IT-sektorit ning saada tunnetuse nende ettevõtete kultuurist, ärist ja vastava sektori nüansidest. IT pole olnud asi iseenesest, vaid võimalus teha koostööd ja anda enda panus väga erinevatesse sektoritesse ja see on olnud põnev ning vaheldusrikas. Ilma igaaastaselt tööandjat vahetamata olen ma saanud kogemuse, kuidas oleks töötada erinevates Eesti ettevõtest alates kaubandusest, lõpetades tootmise ja turvateenustega ning vahelepõigetega Lätti ja Leetu. Ära ei saa ka unustada koostööd, mis toimub IT sektori teiste ettevõtega integratsioonide loomisel. Ka hariduslikus mõttes on IT suurepärane platvorm, mis avab sulle teed erinevatesse valdkondadesse. Ammu ei ole enam IT osakond, mingi eraldiseisev müstiline serveri ruum paari patsiga poisiga, vaid ettevõtete põhiprotsesse toetav tuumikfunktsioon, milles edukalt toietamiseks pead sa analüütiku, tootejuhi tasemel väga hästi mõistma kliendi äri ning see on põnev.
  StaffLogicu kliendid on need, kes hoiavad mul jätkuvalt sära silmis ja tahet igal hommikul tööle tõtata, et uue päeva väljakutsed vastu võtta ja neid jagub. Iga päev pakub mulle külladaselt suhtlusvõimalusi kui ka süvenemist andmebaasi sügavustesse, et Sherlock Holmes’i kombel ülesse leida nõel heinakuhjast.
  Boonusena klientide poolt pakutud vaheldusrikkusele toetab mu tööd suurepärane meeskond ning agiilne ettevõte. Meil on väga vähe sisemist bürokraatiat ning suur tulemustele orienteeritus, mis on minu vibe.