est eng

Tere, meie oleme Leanest. Aitame optimeerida tootmist, planeerida tööjõudu ning arendada tarkvara

Tere, meie oleme Leanest.
Aitame

optimeerida tootmist,

planeerida tööjõudu,

rakendada tehisintellekti,

arendada tarkvara.

Tootmise optimeerimine

Tööjõu planeerimine

Kvaliteedi kontrollimine

Tootmise optimeerimine

Efektiivsuse analüüs

Leanest aitab leida viise ja lahendusi, millega tagada tootmisettevõtte efektiivsuse tõus. Leiame vastuse näiteks küsimusele, "kui palju rohkem võiks ettevõtte toota, kui ressursside hulk jääks samaks" või "milline on peidetud efektiivsus ja kuidas see reaalselt rakendada".

IME 5.0

Nii nagu maja vajab head vundamenti, vajab ka tootmine head digitaalset vundamenti. Tegemist on lihtsa kuid võimeka tarkvaraga, mille abil kirjeldatakse, kuidas tooteid toota ja kuidas tekib toote omahind vastavalt tootmisprotsessidele.

Vaata lähemalt →

MES

MES (inglise keeles Manufacturing Execution System) on tootmise korraldamiseks kasutatav tarkvara. See kogub kokku võimalikult palju infot erinevatest anduritest, seadmetest ja ressursikasutusest. Kogutud andmed seotakse tootmisprotsessi eri sammude, töökäskude ja tootmistellimusega.

MES võimaldab teha reaalajas automaatseid otsuseid tootmise juhtimiseks ja anda planeerijale tootmisest täielik ülevaade. Mis peamine – see tagab maksimaalse efektiivsuse igal ajahetkel.

Vaata lähemalt →

Detection

Detection on tööstustoodangu kvaliteedikontrolli tarkvara, mis võimaldab:

Kaasaegsetel algoritmidel põhinev tehisintellekt (AI) oskab videokaameratelt ja lasersensoritelt tulevat informatsiooni töödelda oluliselt kiiremini ja kvaliteetsemalt kui inimtööjõud tootmisliini kõrval.

Leanestil on Eesti parim kompetents automaatse kvaliteedikontrolli tehnoloogiates.

Vaata lähemalt →

Puittoodete defektide tuvastus: oksad, praod, karendus, jne

Mõõtude kontroll metallitööstuses

Etiketi kvaliteedikontroll

Asprova

1860 rahulolevat klienti, turuliider Jaapanis.

Asprova on maailma juhtiv peenplaneerimise töörist (Advanced planning and Scheduling) lean-tootmise vajadusteks.

Leani seitsmest probleemist neli (ületootmine, ootamisaeg, ladustamine ja asjatud tarnesõidud) on põhjustatud ebaefektiivsest planeerimisest. Asprova abiga kaotad need!

Vaata lähemalt – asprova.ee

Tööjõu planeerimine

Stafflogic

StaffLogic on kompetentsipõhine tööjõu optimeerimise ning töögraafikute koostamise ja jälgimise töövahend. See pakub automaatset graafikute loomise, tööjõu juhtimise, personalianalüüsi ja aruannete koostamise võimalust.

StaffLogicu abil on võimalik planeerida tööaega kuni 50% kiiremini ja tõsta oluliselt oma teenuse kvaliteeti.

Vaata lähemalt – stafflogic.ee

Staffic

Staffic on vahend arenguvestluste korraldamiseks. Seda on lihtne kasutusele võtta ning kohandada erinevate töökohtade vajadustele.

Vaata lähemalt – staffic.ee

Tarkvara arendus

Kogenud .NET arendusmeeskond

Pakume tarkvara arendusteenust. Omame tugevat .net arenduskompetentsi. 23 meeskonnaliikme keskmine arendusega seotud töökogemus on 15 aastat ja keskmine vanus 34 aastat. Kõike, mida teeme, teeme pühendunult ja väärtust loovalt.

Tehisintellekt

Oleme spetsialiseerunud pildi töötlemise algoritmidele (image recognition) ja masinõppele (machine leaning). Rakendame tehisintellekti (artificial intelligence) tehnoloogiat valdkondades, kus tavatehnoloogia jääb hätta, näiteks tehastes kvaliteedikontrollis.

Vaata lähemalt →

Kontakt

Leanest OÜ

Tegevjuht Marko Saviauk
5129581
marko.saviauk@leanest.ee

Küsi pakkumist!